TRANSPORTO PRIEMONIŲ IMPORTUOTOJAMS IR PERDIRBĖJAMS-TVARKYTOJAMS

Kviečiame į seminarą „Transporto priemonių importuotojams ir perdirbėjams“ dėl bendradarbiavimo galimybių tvarkant eksploatacijai netinkamas transporto priemones, jų keliamą grėsmę aplinkai ir žmonių sveikatai.
2019 08 07, 16 val. 00 min.
Utenio a. 4, Utena
Utenos raj. savivaldybė
Kviečiame į seminarą, kurio metu planuojame diskusiją dėl esamų, naujai įsigaliojusių reikalavimų transporto priemonių importuotojams, remontą ir techninę priežiūrą vykdančioms įmonėms, bei eksploatacijai netinkamų transporto priemonių perdirbėjams.
Transporto priemonių importas, techninė priežiūra, remontas, priėmimas, surinkimas ir sutvarkymas yra glaudžiai tarpusavyje susijusios veiklos. Visose savivaldybėse yra šių veiklų atstovų, įmonių užsiimančių viena ar keliomis iš paminėtų veiklų. Minėtos veiklos, dėl savo išplitimo mąsto ir specifikos, turi tik joms nustatytas prievoles ir įpareigojimus, sulaukia išskirtinio kontroliuojančių institucijų dėmesio. Tenka pripažinti, kad dalis šio verslo nežino, ar nenori laikytis nustatytų prievolių ko pasekoje į aplinką patenka įvairių, tame tarpe ir pavojingų atliekų. Yra ir sąmoningai vengiančių nustatytų prievolių – „nelegalų“.
Kaip išvengti aplinkos taršos, bešeimininkio transporto keliamų problemų, eliminuoti iš rinkos „nelegalus“, siekti palankios verslo aplinkos ir dialogo su kontroliuojančiomis institucijomis, savivaldos administracija, visuomeninėmis organizacijomis, verslo bendruomene?
Į seminaro diskusiją kviečiame vykdomosios valdžios, savivaldos, kontroliuojančių institucijų atstovus, transporto priemonių importuotojus, eksploatacijai netinkamų transporto priemonių perdirbėjus, atliekų tvarkytojus, asociacijų, visuomenės atstovus. Daugiau žinių apie šį bei kitus renginius rasite čia: http://autorecycling.lt/naujienos/kvietimas-i-seminara-transporto-priemoniu-importuotojams-ir-perdirbejams
Apie ketinimą dalyvauti prašome pranešti užpildant šioje nuorodoje esančią apklausą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepDxIZiipBm9XlyzVzpzBpdbcZpvTPMTCUAzbSm9rK1bmnrg/viewform
Pageidaujant įtraukti, į seminaro pranešimus Jums svarbius klausimus, prašome susisiekti nurodytais kontaktais.
Telefonas pasiteiravimui + 370 687 55091.

TRANSPORTO PRIEMONIŲ IMPORTUOTOJAMS IR PERDIRBĖJAMS-TVARKYTOJAMS - Pramogos Utenoje - Kita
Įdėti naują skelbimą nemokamai Atsisiųsti į savo kompiuterį

Skelbimas įkeltas: 2019-08-01 15:54:07

Kontaktai

  • Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė, kontaktai nerodomi